ul. Łukasińskiego

SZCZECIN – KRZEKOWO, UL. ŁUKASIŃSKIEGO / NOWOWIEJSKA

Projektowana willa Julia przy ul. Łukasińskiego w Szczecinie w doskonałej lokalizacji dzielnicy Krzekowo-Bezrzecze! Budowa obiektu ruszyła pełną parą i już widać postępy. Planowany odbiór inwestycji to przełom 2017/2018.

Idealny dom dla 4-osobowej rodziny, w środku miasta, świetna komunikacja, sklepy, szkoły, przedszkola w zasięgu kilku minut autem.  Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, piętrowy (bez skosów!), z garażem. Dodatkowym atutem duży salon jak na takie budownictwo. Widok z balkonu na panoramę miasta!
Dom o powierzchni użytkowej / mieszkalnej około 130 m2 plus garaż, 4 sypialnie na piętrze, 2 łazienki, duży salon z jadalnią i kuchnią, dodatkowo stryszek. Całość jak zawsze w naszym standardzie, dobrej jakości za rozsądną cenę. Zmiany i szczegóły możliwe do uzgodnienia w trakcie realizacji. Początek budowy na przełomie 2016 / 2017 roku.
Działka 600m2 gwarantuje przestrzeń do wypoczynku, jednocześnie nie wymaga dużo czasu do obsługi. Ze strony Sprzedającego całość ogrodzona, zagospodarowane chodniki i podjazdy, a także trawnik w ogrodzie. Pełne uzbrojenie podłączone do domu.

Jak widać na zdjęciach poniżej prace są bardzo zaawansowane.

ZAREZERWOWANE!

Poniżej plany budynku i lokalizacja:

rzut parteru i piętra